STUDIO TATUAŻU GDAŃSK

 

Jeżeli od dawna marzysz o tym, by przyozdobić swoje ciało w niebanalny tatuaż, to kluczową decyzją będzie wybór nie tyle samego projektu, ale również odpowiedniego miejsca, gdzie można taki tatuaż wykonać. Doskonałym wyborem będzie na pewno nasze studio tatuaży Bad Mojo Tattoo, które swoją siedzibę ma również w Gdańsku.

PROFESJONALNE STUDIO TATUAŻU

Gdańsk od dawna potrzebował miejsca, gdzie mogliby się spotykać pasjonaci i osoby zainteresowane sztuką tattoo, dlatego też wyszliśmy temu naprzeciw i w rezultacie powstał nasz salon tatuażu w dzielnicy Wrzeszcz. Do swojego studia zapraszamy zarówno artystów, jak i osoby, które chciałyby przyozdobić swoje ciało. Cenimy sobie to, że chcecie wspólnie z nami miło spędzić czas, wymieniać doświadczenia i porozmawiać przy dobrej herbacie, czy kawie. Jeżeli jesteście zainteresowani tym, by wykonać tatuaż w Gdańsku to zapraszamy na darmowe konsultacje, jesteśmy pewni, że wspólnie znajdziemy dla was tatuaż idealny.

Gdańsk 80-243 

Dmowskiego 15/16

tel. 793-333-440

TATTOO TO NASZA PASJA

Mimo, iż tatuowanie to nasza praca to jednak podchodzimy do niej z pasją i oddajemy się temu zajęciu całkowicie i w stu procentach. Nie będzie przesadą, gdy napiszemy, że nasze studio tatuaży, to nasz drugi dom. Ciągle doskonalimy swój warsztat, podnosimy umiejętności, uczestniczymy we wszelkich szkoleniach, oraz konwentach (zarówno w kraju, jak i za granicą).
Dzięki temu, staramy się stworzyć profesjonalne studio tatuażu, gdzie znajdziecie wszystko to, czego nie posiada nasza konkurencja.
Gwarantujemy też to, że w naszym studiu doświadczycie bardzo przyjemnej atmosfery, która jest tworzona zarówno przez klimat samego miejsca, jak i pracujących u nas ludzi i ich podejście do każdego klienta.
Dbamy o to, byście poczuli się jak u siebie w domu.

 

Tatuatorzy w Gdańsku

ALEXANDRA ZLOBINA

Alexandra specjalizuje się w stylu graficznym – szczególnie polecamy do tatuaży kobiecych (motywy roślinno – zwierzęce). Lubi tworzyć kwieciste projekty, zarówno w szarościach jak i kolorach. Narysuje wszystko, zgodnie z Twoim pomysłem.

YOANA O`PARTY

Yana tworzy projekty w czerni – motywy roślinne, przedmioty a także portrety w stylu silhouette, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Posiada wolne flashe, które chętnie wykona.

KOSTYAN BARABAN

Kostian to specjalista od oldschoolu – idealnie prosta kreska i autorskie pomysły zarówno w czerni jak i w kolorze.  Ciężko znaleźć kogoś równie precyzyjnego.

ELENA HELLART

Godna pozazdroszczenia szybkość rozwoju tej artystki w stylu realistycznym – najchętniej tworzy mroczne portrety znanych osób, przedstawione według jej własnej idei.

GDAŃSK

GDAŃSK

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiedniego projektu nie jest sprawą prostą, dokładamy więc wszelkich starań, by w pełni profesjonalnie doradzić wam w tej kwestii, dopasować wzór do stylu, zainteresowań, czy pasji osoby, która chce się wytatuować. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, gdyż chcemy, by wyszedł z naszego studia tatuaży w pełni usatysfakcjonowany. Odwiedzając nasz salon tatuażu możesz liczyć na to, że:

  • wspólnie przygotujemy projekt, weźmiemy pod uwagę wszystkie twoje sugestie i opinie;
  • możesz skorzystać z gotowych, autorskich projektów naszych tatuatorów;
  • tatuaże wykonujemy tylko przy użyciu certyfikowanego sprzętu;
  • przerobimy, poprawimy wzory już istniejące, dodamy do nich szczegóły, wypełnimy kolorem;
  • profesjonalnie będziemy potrafili zająć się przykryciem niechcianego tatuażu takim, który w pełni spełni wasze oczekiwania;

We wszystkich tych aspektach jesteśmy do waszej dyspozycji i z całą pewnością każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

 

Jeżeli chodzi o wykonywane przez nas tatuaże cennik nie może być wartością stałą. Wszystko tak naprawdę zależy od wybranego wzoru, jego wielkości i wymiarów, stopnia wypełnienia kolorem, ilości szczegółów i drobnych elementów, czy chociażby wybranej techniki. Zawsze w takich sprawach proszę kontaktować się z nami, a po przeanalizowaniu wzoru i czasu jaki będzie potrzebny na jego wykonanie, będziemy w stanie wycenić pracę tatuatora. Zawsze udzielamy wszelkich szczegółowych informacji zarówno na miejscu, w naszym studiu, jak i drogą telefoniczną oraz internetową. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi projektami i do kontaktu –  postaramy się jak najdokładniej odpowiedzieć na wszystkie kierowane do nas pytania.

© BADMOJOTATTOO 2018 WARSZAWA, LUBLIN, GDAŃSK

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA