Bad Mojo Tattoo Lublin – Studio tatuażu Gdańsk cennik, piercing Bad Mojo Tattoo Lublin – Studio tatuażu Gdańsk cennik, piercing

 

Bad Mojo Tattoo powstało w 2015 roku z potrzeby realizacji naszych pasji związanych z tatuażem i chęcią pokazania nowego podejścia do funkcjonowania studia i tatuowania się

 

Jesteś na pierwszym miejscu

Nasze studio  jest miejscem, w którym zrealizujemy Twoje plany dotyczące nowego tatuażu.  Zdajemy sobie sprawę, jak ważną jest to decyzją, dlatego dokładamy wszelkich starań, by jak najlepiej odwzorować Twój pomysł. Zapraszamy Cię na darmowe konsultacje – chętnie zapoznamy się z Tobą przy dobrej kawie / herbacie i odpowiemy na wszelkie pytania.

 

Najlepsi artyści

W każdym z 3 studiów Bad Mojo pracują doświadczeni artyści, specjalizujący się w przeróżnych stylach i technikach (oldschool, neo-trad, newschool, realizm, dot-work i wiele innych). Razem z całą ekipą wyjeżdżamy regularnie na konwenty krajowe i zagraniczne, gdzie możecie razem z nami uczestniczyć w konkursach na najlepsze prace. Ponadto, gościmy u siebie artystów na tzw. „guest spotach” i stale poszerzamy horyzonty.

 

Najwyższe standardy

Pracujemy w sterylnych warunkach i dbamy o Twoje bezpieczeństwo podczas zabiegu. Używamy certyfikowanego sprzętu i narzędzi, sprowadzanych od światowych producentów. W naszych studiach zapewniamy Ci wygodę i pewność, że trafiłeś w dobre ręce.

 

 

 

Lublin

3 Maja 10/3
Tel. 530 081 772

Gdańsk

Dmowskiego 15/16
Tel. 793 333 440

Warszawa

plac Konstytucji 5/lokal 8
Tel. 793 333 440