STUDIO TATUAŻU WARSZAWA

Moda na tatuaże na całym świecie ciągle przybiera tempa, nie dziwne więc, że i u nas jest coraz większy popyt na tego typu usługi i coraz trudniej spotkać na ulicy osobę, która tatuażu by nie posiadała. Nas, pasjonatów sztuki tatuażu, absolutnie to nie dziwi i jesteśmy gotowi, by sprostać nawet najbardziej wymagającym wzorom i pomysłom naszych klientów, wykonamy tatuaż realistyczny dobierany indywidualnie . Czekamy na Was w naszym studiu tatuaży w Warszawie.

Sprawdzeni oraz nieszablonowi artyści

Nasi artyści to przede wszystkim pasjonaci, którzy od wielu lat zajmują się sztuką ozdabiania ciała, jaką są tatuaże. Działają w sposób wielotorowy, zajmują się różnymi kierunkami i stylami, więc nie będzie dla nich problemem dobranie, czy stworzenie idealnego wzoru tatuażu realistycznego o danej tematyce oraz zróżnicowanych wzorach tatuażu artystycznego. Dla naszych klientów tworzymy wzory od podstaw odnoszące się do ich propozycji i wizji, potrafimy je wzbogacić, poprawić, spersonalizować, tak by jak najbardziej odpowiadały gustom osób tatuowanych. Oczywiście, w swojej ofercie mamy również niesamowite autorskie projekty naszych tatuażystów i również gorąco zachęcamy do zapoznania się z nimi. Jesteśmy przekonani, że wspólnie wybierzemy projekt idealny.

Współpracując z naszymi tatuażystami możecie być pewni, że:

* podejdą indywidualnie do każdego zadania;

* dokładnie odwzorują styl i gust klienta w wykonywanym dla niego projekcie;

* tatuaż zostanie wykonany profesjonalnie i przy użyciu tylko najwyższej jakości, certyfikowanego sprzętu;

* zapewnią przyjemną atmosferę zarówno podczas konsultacji, jak i samej pracy nad tatuażem;

* ciągle poszerzają swoje horyzonty, zdobywają wiedzę, uczestniczą w polskich oraz zagranicznych konwentach.

* współpracują ze światowej sławy tatuażystami, od których mają okazję uczyć się i czerpać inspirację;

 

Tatuatorzy w Warszawie

ŻAGIEL

Warszawski artysta znany głównie z prac newschoolowych i cartoonowych, charakteryzujący się grubym konturem i pracami mocno nasyconymi kolorem. Związany z warszawską sceną hip-hopową

FRED TESLA

Artysta pracujący w realiźmie, absolwent Akademii Sztuk Pięknych o profilu malarskim. Chętnie wykonuje prace w kolorze. Jego styl wyróżnia się niebanalną techniką i pomysłami

MALIK

Tatuażysta specjalizujący się w tatuażu graficznym – kobiece, delikatne kompozycje w odcieniach szarości.

WARSZAWA

WARSZAWA

Oprócz tego, nasze studio tatuaży mieszczące się na Śródmieściu będą odwiedzać znani artyści nie tylko z Polski, ale także z zagranicy. Daje nam to niesamowitą możliwość poszerzania horyzontów, poznawania nowych stylów i technik używanych na całym świecie. Nasi klienci będą mieli dzięki temu niebywałe okazje, by ich poznać, a także oddać się w ich ręce. Terminy takich quest spotów będziemy aktualizować na bieżąco, warto więc zaglądać na naszą stronę, jak i fanpage na portalu Facebook.

 

NASZE STUDIO TATUAŻU W WARSZAWIE

Jednym z miejsc, gdzie znajduje się nasze studio Bad Mojo Tattoo, jest Warszawa Śródmieście. Znajdujemy się dokładnie w samym centrum Polskiej stolicy, więc łatwo do nas traficie. Zapraszamy serdecznie do umawiania się na konsultację, by zapoznać się z naszymi artystami, omówić projekt, czy podyskutować w miłej atmosferze przy kawie lub herbacie.

 

Warszawa 00-552 

Plac Konstytucji 5 lokal 8

tel. 792 006 694

 

Dbamy o to, by nasze studio tatuażu artystycznego było miejscem, gdzie przyjemnie spędzicie czas, ustalicie wszelkie szczegóły dotyczące projektów, wykonania tatuażu, czy zarezerwujecie termin. Uważamy, że dobra atmosfera to podstawa współpracy między naszymi artystami, a klientami korzystającymi z ich usług. Jeżeli więc myślicie, by wykonać tatuaż w Warszawie to nie znajdziecie lepszego miejsca, niż nasz salon tatuażu.

 

PROFESJONALNY SALON TATUAŻY

Profesjonalne studio tatuażu to indywidualne podejście do osoby, która chce się wytatuować, wysłuchanie jej pomysłów, koncepcji i stworzenie takiego wzoru, by była w 100% usatysfakcjonowana. Zdajemy sobie sprawę, że sama technika i precyzyjny malunek na ciele to nie wszystko, trzeba również zadbać o bezpieczeństwo zarówno klientów, jak i samych artystów. Jest to dla nas priorytet, by mieć pewność, że robimy wszystko, by oddawać się swojej pasji w sterylnych i czystych warunkach. Pracujemy tylko na sprawdzonym sprzęcie renomowanych marek, a tusze pochodzą od najlepszych firm. Można więc mieć pewność, że oddając się w ręce naszych tatuatorów i ich maszynek będziecie w zupełności usatysfakcjonowani ich profesjonalizmem.

Wiele osób zazwyczaj na wstępie pyta o cennik. Musimy więc wyjaśnić, że jest to sprawa wybitnie indywidualna i zależna od wielu czynników. Naszym klientom zapewniamy atrakcyjne i konkurencyjne ceny, ale należy też pamiętać o tym, że jakość, na której tak nam zależy, kosztuje. Zapewniamy, że oferujemy bardzo korzystny stosunek cen usług do ich jakości. Na cenę tatuażu składa się wiele różnych aspektów takich jak: jego rozmiar, poziom skomplikowania i szczegółów, procent wypełnienia, paleta użytych barw, stopień personalizacji. W celu ustalenia konkretnych szczegółów, polecamy umówić się z nami na konsultację, by móc dokładnie omówić wzór, a także to, jaki będzie obowiązywał za wybrane tatuaże cennik. Serdecznie zapraszamy.

© BADMOJOTATTOO 2018 WARSZAWA, LUBLIN, GDAŃSK

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA