Bad Mojo Tatattoo

ODPOWIEDZI NA WASZE PYTANIAODPOWIEDZI NA WASZE PYTANIA

JAK UMÓWIĆ SIĘ NA TATUAŻ W BAD MOJO?

ZAPOZNAJ SIĘ Z GALERIĄ PRAC NASZYCH TATUATORÓW, POMYŚL O MIEJSCU NA CIELE, WIELKOŚCI, MOTYWIE I NAPISZ DO NAS NA FB, INSTAGRAMIE W EMAILU  LUB ZADZWOŃ . JEŚLI SIĘ WAHASZ CO DO WZORU LUB MASZ SWÓJ INDYWIDUALNY POMYSŁ, CHĘTNIE POMOŻEMY CI W WYBORZE ARTYSTY!

JAK WYGLĄDA CENNIK TATUAŻY?

NIE POSIADAMY CENNIKA – WSZYSTKO USTALAMY OPIERAJĄC SIĘ O WZÓR, MIEJSCE, WIELKOŚĆ I STOPIEŃ SKOMPLIKOWANIA. OD TYCH CZYNNIKÓW ZALEŻY ILOŚĆ PRACY, KTÓRĄ MUSI WYKONAĆ TATUATOR.

CZY PRZYGOTOWUJECIE PROJEKTY TATUAży?

TAK, DLA KAŻDEGO KLIENTA PRZYGOTOWUJEMY INDYWIDUALNY PROJEKT. BARDZO WAŻNE SĄ DLA NAS UCZCIWE ZASADY, WEDŁUG KTÓRYCH NIE KOPIUJEMY PRAC INNYCH ARTYSTÓW, A TY MASZ PEWNOŚĆ, ŻE POSIADASZ NIEPOWTARZALNY WZÓR. DOKŁADAMY WSZELKICH STARAŃ, BY IDEALNIE ODWZOROWAĆ TWOJE WYOBRAŻENIE O TATUAŻU. PROJEKTOWANIE JEST W CENIE SESJI.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU TATUOWANIA?

PRZYJDŹ WYSPANY, WYPOCZĘTY I NAJEDZONY. DO 2 TYGODNI PRZED TATUOWANIEM NIE OPALAJ SKÓRY W MIEJSCU, GDZIE MA BYĆ NOWY TATUAŻ. DZIEŃ PRZED SESJĄ NIE SPOŻYWAJ ALKOHOLU. UBIERZ SIĘ WYGODNIE.

W TRAKCIE CAŁODZIENNEJ SESJI DAMY CI CZAS NA PRZERWĘ, BYŚ MÓGŁ COŚ ZJEŚĆ I SIĘ NAPIĆ.

JAK DBAĆ O NOWY TATUAŻ?

– POLECAMY JESZCZE PRZED SESJĄ ZAOPATRZYĆ SIĘ W OPATRUNEK (NP.PODKŁADY HIGIENICZNE SENI, DOSTĘPNE W APTEKACH), ZIELONE/SZARE MYDŁO ORAZ MAŚĆ (NP. BALM TATTOO, KTÓRY KUPISZ U NAS W SALONIE). ODRADZAMY ALANTAN, WAZELINĘ I PODOBNE SPECYFIKI – ZATYKAJĄ PORY, A TATUAŻ NIE GOI SIĘ PRAWIDŁOWO.

PRZEMYWAJ I SMARUJ TATUAŻ 3-4 DZIENNIE, DO MOMENTU SCHODZENIA WARSTWY NASKÓRKA. SKÓRA ZACZNIE SWĘDZIEĆ – POWSTRZYMAJ SIĘ OD DRAPANIA I NIE DOPUŚĆ DO WYSCHNIĘCIA ŚWIEŻEGO TATUAŻU.

PRZEZ PIERWSZY MIESIĄC: UNIKAJ BASENU, DŁUGICH KĄPIELI, SOLARIUM, OPALANIA NA SŁOŃCU.

– DOKŁADNE INSTRUKCJE ZOSTANĄ CI PRZEDSTAWIONE PRZEZ TWOJEGO TATUATORA, DOSTANIESZ JE TEŻ W FORMIE ULOTKI INFORMACYJNEJ.

BadMojoTattoo2020