Bad Mojo Tatattoo
ODPOWIEDZI NA WASZE PYTANIAODPOWIEDZI NA WASZE PYTANIA

JAK UMÓWIĆ SIĘ NA TATUAŻ W BAD MOJO?

ZAPOZNAJ SIĘ Z GALERIĄ PRAC NASZYCH TATUATORÓW, POMYŚL O MIEJSCU NA CIELE, WIELKOŚCI, MOTYWIE I NAPISZ DO NAS NA FB (3 ADRESY), MAILA (3 ADRESY) LUB ZADZWOŃ (3 NUMERY TEL). JEŚLI SIĘ WAHASZ CO DO WZORU LUB MASZ SWÓJ INDYWIDUALNY POMYSŁ, CHĘTNIE POMOŻEMY CI W WYBORZE ARTYSTY! ZAPRASZAMY TAKŻE NA BEZPŁATNE KONSULTACJE DO STUDIA.

JAK WYGLĄDA CENNIK TATUAŻY?

NIE POSIADAMY CENNIKA – WSZYSTKO USTALAMY OPIERAJĄC SIĘ O WZÓR, MIEJSCE, WIELKOŚĆ I STOPIEŃ SKOMPLIKOWANIA. OD TYCH CZYNNIKÓW ZALEŻY ILOŚĆ PRACY, KTÓRĄ MUSI WYKONAĆ TATUATOR.

CZY PRZYGOTOWUJECIE PROJEKTY TATUAŻÓW?

TAK, DLA KAŻDEGO KLIENTA PRZYGOTOWUJEMY INDYWIDUALNY PROJEKT. BARDZO WAŻNE SĄ DLA NAS UCZCIWE ZASADY, WEDŁUG KTÓRYCH NIE KOPIUJEMY PRAC INNYCH ARTYSTÓW, A TY MASZ PEWNOŚĆ, ŻE POSIADASZ NIEPOWTARZALNY WZÓR. DOKŁADAMY WSZELKICH STARAŃ, BY IDEALNIE ODWZOROWAĆ TWOJE WYOBRAŻENIE O TATUAŻU. PROJEKTOWANIE JEST W CENIE SESJI.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU TATUOWANIA?

PRZYJDŹ WYSPANY, WYPOCZĘTY I NAJEDZONY. DO 2 TYGODNI PRZED TATUOWANIEM NIE OPALAJ SKÓRY W MIEJSCU, GDZIE MA BYĆ NOWY TATUAŻ. DZIEŃ PRZED SESJĄ NIE SPOŻYWAJ ALKOHOLU. UBIERZ SIĘ WYGODNIE.

W TRAKCIE CAŁODZIENNEJ SESJI DAMY CI CZAS NA PRZERWĘ, BYŚ MÓGŁ COŚ ZJEŚĆ I SIĘ NAPIĆ.

JAK DBAĆ O NOWY TATUAŻ?

– ZAOPATRZ SIĘ W OPATRUNEK (POLECAMY PODKŁADY HIGIENICZNE SENI, DOSTĘPNE W APTEKACH), ZIELONE/SZARE MYDŁO ORAZ MAŚĆ (NP. BALM TATTOO). ODRADZAMY ALANTAN, WAZELINĘ I PODOBNE SPECYFIKI – ZATYKAJĄ PORY, A TATUAŻ NIE GOI SIĘ PRAWIDŁOWO.

– 3 GODZINY PO TATUOWANIU ZDEJMIJ OPATRUNEK I PRZEMYJ GO WODĄ Z ZIELONYM MYDŁEM. OSUSZ DELIKATNIE PAPIEROWYM RĘCZNIKIEM. POSMARUJ MAŚCIĄ. JEŚLI WYCHODZISZ Z DOMU, ZAWIŃ TATUAŻ OPATRUNKIEM. JEŚLI ZOSTAJESZ WEWNĄTRZ, WYSTARCZY, ŻE BĘDZIESZ NOSIĆ ODSŁONIĘTY, POSMAROWANY TATUAŻ. IM WIĘCEJ DAJESZ SKÓRZE „ODDYCHAĆ”, TYM LEPIEJ.

– NA NOC POSMARUJ TATUAŻ GRUBSZĄ WARSTWĄ MAŚCI.

– PRZEMYWAJ I SMARUJ TATUAŻ 3-4 DZIENNIE, DO MOMENTU SCHODZENIA WARSTWY NASKÓRKA. SKÓRA ZACZNIE SWĘDZIEĆ – POWSTRZYMAJ SIĘ OD DRAPANIA I NIE DOPUŚĆ DO WYSCHNIĘCIA ŚWIEŻEGO TATUAŻU.

– PRZEZ PIERWSZY MIESIĄC: UNIKAJ BASENU, DŁUGICH KĄPIELI, SOLARIUM, OPALANIA NA SŁOŃCU.

BadMojoTattoo2019