Bad Mojo Tatattoo
Laserowe usuwanie tatuaży

BAD MOJO TATTOO POSIADA W OFERCIE LASEROWE USUWANIE TATUAŻY W WARSZAWIE, GDAŃSKU I LUBLINIE. JEŚLI PRZESZKADZA CI NIECHCIANY WZÓR, NIC STRACONEGO! W NASZYCH SALONACH POSIADAMY NAJNOWSZY, CERTYFIKOWANY SPRZĘT ORAZ DOŚWIADCZONĄ OBSŁUGĘ.

Jak to wygląda ?

CAŁOŚĆ TRWA STOSUNKOWO KRÓTKO (10-30 MIN) – PODCZAS ZABIEGU OTRZYMUJESZ SPECJALNE OKULARY CHRONIĄCE WZROK, A WYKWALIFIKOWANY PRACOWNIK WYKONUJE USUWANIE TATUAŻU ZA POMOCĄ SPECJALNIE DOBRANEJ KOŃCÓWKI LASERA. PO WSZYSTKIM OTRZYMUJESZ ZAPAS OPATRUNKU, A TAKŻE MASZ MOŻLIWOŚĆ NABYCIA U NAS ŻELU CHŁODZĄCEGO, NIEZBĘDNEGO W PROCESIE GOJENIA. TATUAŻ PO LASERZE WYMAGA PODOBNEJ PIELĘGNACJI, JAK ŚWIEŻA PRACA NA SKÓRZE

Jak to działa ?

LASER Q-SWITCH USUWA TATUAŻ DZIĘKI EMISJI KRÓTKICH IMPULSÓW ŚWIATŁA W OKREŚLONE MIEJSCE NA SKÓRZE, NASTĘPNIE IMPULSY TE SĄ POCHŁANIANE PRZEZ BARWNIK TWORZĄCY TATUAŻ. ŚWIATŁO ROZRYWA CZĄSTECZKI FARBY NA NIEWIELKIE FRAGMENTY, DZIĘKI CZEMU KOLOR ZNIKA Z POWIERZCHNI SKÓRY. CZĄSTECZKI SUBSTANCJI BARWIĄCEJ SĄ USUWANE PRZEZ UKŁAD IMMUNOLOGICZNY ORGANIZMU. TA INNOWACYJNA TECHNOLOGIA SPRAWIA, ŻE ZABIEG JEST BARDZO PRECYZYJNY I MOŻEMY STOSOWAĆ GO NAWET NA BARDZO MAŁYCH OBSZARACH. DZIĘKI TEMU, ŻE JEST NIEZWYKLE MAŁO INWAZYJNY, POWSTAŁE PRZY USUWANIU PODRAŻNIENIE NIE UTRZYMUJE SIĘ DŁUGO.

Co później ?

OSTATECZNE EFEKTY WIDAĆ PO 5 TYGODNIACH – PRZEZ TEN CZAS SKÓRA „PRACUJE”, WYRZUCAJĄC BARWNIK. ILOŚĆ SESJI NIEZBĘDNYCH DO UZYSKANIA SATYSFAKCJONUJĄCEGO EFEKTU JEST UZALEŻNIONA OD RODZAJU, WIELKOŚCI I KONDYCJI TATUAŻU. KOSZT LASEROWEGO USUWANIA USTALAMY Z KAŻDYM KLIENTEM INDYWIDUALNIE.

Kontakt