Bad Mojo Tatattoo

Studio Tatuażu Gdańsk

Z biegiem czasu tatuaże stały się niejako ozdobą, są wyrażeniem osobowości, zainteresowań, czy nawet przeżyć osoby, która na ich zrobienie się zdecydowała. Doskonale to rozumiemy, sami jesteśmy wielkimi fanami tej sztuki, czym niewątpliwie jest dekorowanie ludzkiego ciała. Ciągle doskonalimy swój warsztat uczestnicząc w konwentach zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Żaden styl nie jest dla nas obcy, dlatego u nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Tatuatorzy w Gdańsku

Kostek Baraban

Uwielbia robić tatuaże w stylu komiksowym i tradycyjnie-oldschoolowym. Główną inspiracją dla niego są muzyka i filmy z lat 70-80 i 90tych. Jak mówi, w pracy tatuatora najlepiej pomagają pizza i piwo. Paulinka: Swoją przygodę z piercingiem zaczęła

Yana Oparty

Tatuować zaczęła w 2017 roku. Preferuje pracę czarnym tuszem. Jej dzieła to w większości małe lub średnie tatuaże, proste i wyraziste. Lubi podróże, dobre filmy i przyjemna muzykę.

Gawron

Specjalizuje się w najchętniej tatuowanym stylu, jakim jest realizm. W swoich pracach dużą wagę przywiązuje do detali. Z reguły są to mroczne, duże kompozycje, dlatego najchętniej tatuuje w całości części ciała takie jak ramiona, plecy czy front.

Sasha Garbuz

Sasha

Magdalena Jezierska

Specjalistka od precyzyjnych, pełnych detali kompozycji w czerni i dotworku, zarówno tych tyci minimalistycznych jak i bardziej rozbudowanych
Ulubione motywy: rośliny, zwierzęta, postacie i wszelkie zdobienia geometryczne i ornamentalne.

Kontakt

BadMojoTattoo2020