Bad Mojo Tatattoo

Studio Tatuażu Lublin

Z biegiem Lat tatuaże stały się niejako ozdobą, wyrażają osobowość, pasje, czy nawet przeżyć osoby, która na ich zrobienie się zdecydowała. Doskonale to rozumiemy, sami jesteśmy wielkimi fanami tej sztuki, czym niewątpliwie jest dekorowanie ludzkiego ciała. Ciągle doskonalimy swój warsztat uczestnicząc w konwentach zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Żaden styl nie jest dla nas obcy, dlatego u nas każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteś fanem realistycznych tatuaży? Uwielbiasz klasyczny styl albo tatuaże graficzne? Jeśli tak — koniecznie zajrzyj do naszego studia BAD MOJO TATTOO w Lublinie. Jesteśmy zespołem doświadczonych tatuatorów, którzy w swoim dorobku mają mnóstwo zachwycających i niebanalnych prac. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy indywidualny projekt zgodny z Twoimi oczekiwaniami oraz wskazówkami. Zrealizujemy Twoje pomysły, tworząc z nich wzory, jakich nie zobaczysz nigdzie więcej. Każdy z nas ma swój wyjątkowy styl, dlatego jesteśmy w stanie przenieść na skórę to, co podpowiada nam wyobraźnia. Wykorzystując specjalne techniki, tworzymy dzieła przy pomocy profesjonalnego sprzętu oraz tuszy najwyższej jakości. Dbamy o każdy szczegół, jesteśmy precyzyjni, a także kreatywni. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego oraz zapraszamy do Lublina do BAD MOJO TATTOO na Krakowskie Przedmieście 49/2. Zdecyduj się na swój pierwszy lub kolejny tatuaż i zamów termin już dziś!

Studio BAD MOJO TATTOO w Lublinie — style i techniki tatuażu

W naszym studiu tatuażu wykonujemy prace w takich stylach i technikach jak:

  • OldSchool,
  • watercolor,
  • dotwork,
  • realizm,
  • linework & graphic tattoo.

Nie przejmuj się, jeżeli nie masz konkretnego pomysłu na wzór lub nie wiesz, jaka metoda będzie najlepsza do jego zrobienia — nasi tatuatorzy zawsze mogą coś zaproponować i chętnie udzielą odpowiedzi w razie pytań czy wątpliwości. Zapraszamy do rezerwowania terminów w studiu tatuażu BAD MOJO TATTOO w Lublinie!

Tatuaż OldSchool — Lublin

OldSchool jest starym stylem w sztuce tatuażu, gdyż pojawił się już w początkach XIX wieku. Został zapoczątkowany najprawdopodobniej przez marynarzy, którzy wierzyli, że tatuowane na ciele symbole, takie jak przykładowo kotwice, uchronią ich przed wszelkimi nieszczęściami podczas morskich wypraw. Wykonany w stylu OldSchool tatuaż będzie wyróżniał się prostym wzornictwem, czarnym konturem, często też wypełnieniem w podstawowych kolorach (czerwony, żółty, niebieski). Większość popularnych motywów nawiązuje do żeglarskich tradycji — znajdziemy tu m.in. syreny, serca z imionami ukochanych, kompasy czy jaskółki. Jeżeli chcesz mieć tatuaż w tym stylu lub masz jakieś pytania, zachęcamy do wizyty w naszym studiuLublinie!

Tatuatorzy w Lublinie

Tomek Poker Kłodziński

Przemiły i przesympatyczny facet z bardzo dobrą kreską. Specjalizuje się w stylu realistycznym, ale chętnie podejmie się też wykonania projektu w innym stylu w dodatku wyjdzie mu to bezbłędnie!

Andrzej

Andrzej to nie tylko tatuator, ale i profesjonalny golibroda! Tatuuje w stylu oldschool, więc miłośnicy klasycznych dziarek, na pewno się z nim dogadają

Ewelina

Ewelina, to tatuatorka z wielką pasją! Jej piękne kompozycje roślinne z motywem watercoloru, pokocha na pewno niejedna klientka, co nie oznacza, że nie wykona i czegoś bardziej męskiego!

Olga Kisielewicz

Przesympatyczna osoba specjalizująca się w stylu dotwork! Bardzo dobrze wykonane prace w mrocznym stylu. Jeżeli nie masz własnej koncepcji jej projekty na pewno Cię zainteresują!

Mariusz

Mariusz robi genialne, realistyczne prace, a przy tym jest tak spokojną i skromną osobą, że trudno go nie polubić! Jego tatuaże mówią same za siebie i tłumaczą tak długi czas oczekiwania na nowy termin!

Oliwia

Jeśli interesują cię tatuaże w stylu linework, minimalistic & graphic tattoo, zarówno w czerni jak i kolorze to trafiłeś na odpowiednią osobę! To młoda, zdolna i ambitna tatuatorka z wielką energią i zaangażowaniem. Jeśli nie masz własnego pomysłu Oliwka na pewno stworzy coś dla Ciebie wyjątkowego!

Kontakt

BadMojoTattoo2020