Bad Mojo Tatattoo

Studio Tatuażu Lublin

Z biegiem Lat tatuaże stały się niejako ozdobą, wyrażają osobowość, pasje, czy nawet przeżyć osoby, która na ich zrobienie się zdecydowała. Doskonale to rozumiemy, sami jesteśmy wielkimi fanami tej sztuki, czym niewątpliwie jest dekorowanie ludzkiego ciała. Ciągle doskonalimy swój warsztat uczestnicząc w konwentach zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Żaden styl nie jest dla nas obcy, dlatego u nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Tatuatorzy w Lublinie

Tomek Poker Kłodziński

Przemiły i przesympatyczny facet z bardzo dobrą kreską. Specjalizuje się w stylu realistycznym, ale chętnie podejmie się też wykonania projektu w innym stylu w dodatku wyjdzie mu to bezbłędnie!

Andrzej

Andrzej to nie tylko tatuator, ale i profesjonalny golibroda! Tatuuje w stylu oldschool, więc miłośnicy klasycznych dziarek, na pewno się z nim dogadają

Gola

​Jeśli interesuje Cię tatuaż w stylu dotwork, linework, nature, geometry, psychodelic cartoon trafiłeś na idealną osobę! Oprócz standardowego tatuowania maszynką, Gola zajmuje się również handpokiem, czyli tatuowaniem bez użycia maszynki

Olga Kisielewicz

Przesympatyczna osoba specjalizująca się w stylu dotwork! Bardzo dobrze wykonane prace w mrocznym stylu. Jeżeli nie masz własnej koncepcji jej projekty na pewno Cię zainteresują!

Mariusz

Mariusz robi genialne, realistyczne prace, a przy tym jest tak spokojną i skromną osobą, że trudno go nie polubić! Jego tatuaże mówią same za siebie i tłumaczą tak długi czas oczekiwania na nowy termin!

Ewelina

Ewelina, to tatuatorka z wielką pasją! Jej piękne kompozycje roślinne z motywem watercoloru, pokocha na pewno niejedna klientka, co nie oznacza, że nie wykona i czegoś bardziej męskiego!

Kontakt

BadMojoTattoo2020