Bad Mojo Tatattoo

Studio Tatuażu Lublin

Z biegiem czasu tatuaże stały się niejako ozdobą, są wyrażeniem osobowości, zainteresowań, czy nawet przeżyć osoby, która na ich zrobienie się zdecydowała. Doskonale to rozumiemy, sami jesteśmy wielkimi fanami tej sztuki, czym niewątpliwie jest dekorowanie ludzkiego ciała. Ciągle doskonalimy swój warsztat uczestnicząc w konwentach zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Żaden styl nie jest dla nas obcy, dlatego u nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Tatuatorzy w Lublinie

Oxi

Co tu dużo pisać, prace mówią same za siebie. Profesjonalistka w swoim fachu! Co akurat jest widoczne w naszym kalendarzu 😊 Oxi wykonuje tatuaże realistyczne, obok których ciężko przejść jest obojętnie.

Tomek Poker Kłodziński

Przemiły i przesympatyczny facet z bardzo dobrą kreską. Specjalizuje się w stylu realistycznym, ale chętnie podejmie się też wykonania projektu w innym stylu w dodatku wyjdzie mu to bezbłędnie!

Artem

Tatuator zajmujący się stylem graficznym, geometrycznym, japonią, dotworkiem!

Gola

Dotwork , linework , nature, geometry czy prychodelic cartoon? Jeżeli masz ochotę wykonać tatuaż bez użycia maszynki, trafiłeś na idealną osobę, która wykonuje tatuaż metodą handpoke.

Ola Zyskowska

Utalentowana tatuatora, rozpoznawana przez jej niecodzienne prace wykonywane w stylu watercolor! Jej motywy już od dawna są podziwiane na ulicach Lublina i nie tylko! Idealnie dobrane kolory, podkreślające kreskę artystki, nadają jej pracom oryginalny, rzucający się w oczy styl.

Ula Riget

Oryginalne i niezwykłe prace. Jeżeli chcesz, aby Twoje ciało było ozdobione w nietuzinkowym, a zarazem pięknym stylu, koniecznie musisz zajrzeć do portfolio Urszuli. Ta kobieta nie wykona Ci nic innego jak działo sztuki

Daniel J

Przemiły Ukrański taturzysta z ogromnym talentem, Jest absolutnie nie zastąpiony  w stylu oldscholowym, specjalizuje się również w pracach realistycznych.

Olga Kisielewicz

Przesympatyczna osoba specjalizująca się w stylu dotwork! Bardzo dobrze wykonane prace w mrocznym stylu. Jeżeli nie masz własnej koncepcji jej projekty na pewno Cię zainteresują!

Kontakt

BadMojoTattoo2019