Bad Mojo Tatattoo

Studio Tatuażu Warszawa

Z biegiem czasu tatuaże stały się niejako ozdobą, są wyrażeniem osobowości, zainteresowań, czy nawet przeżyć osoby, która na ich zrobienie się zdecydowała. Doskonale to rozumiemy, sami jesteśmy wielkimi fanami tej sztuki, czym niewątpliwie jest dekorowanie ludzkiego ciała. Ciągle doskonalimy swój warsztat uczestnicząc w konwentach zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Żaden styl nie jest dla nas obcy, dlatego u nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Tatuatorzy w Warszawie

Jarek ,,Żagiel” Karcz

Warszawski artysta kombinator,jego prace to głównie new school połączony z cartoonem. Gruby kontur i porządnie wbity kolor to jego znak rozpoznawalny. Po pracy przykładny mąż i kibic stołecznego klubu

Czarny Brat 

Reprezentant Ornety z Warszawskim sznytem. Styl w którym najlepiej się czuje, to cartoon i komiksowe klimaty. Mocno związany z kulturą Hip hop. Jego pasją jest aktorstwo, ma na swoim koncie pare telewizyjnych epizodów

Gabi Wiewióra

Pochodzi z Lublina a od 3 lat mieszka w Warszawie. Absolwentka Wydziału artystycznego UMCS. Jej pasja to też jej praca-od 4 lat tatuuje. Uwielbia szczegółowe wzory w kolorze i szarościach. Łączy realistykę z grafiką.

Paweł Dombrovski

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Fred

Absolwent ASP na kierunku malarstwo. Jego styl to głównie czarno szary i kolorowy realizm. Od młodzieńczych lat związany z tatuażem, który jest jego pasją.

Kontakt

BadMojoTattoo2019